Kde jsem: Katalog > > > >

Staré pověsti české

Staré pověsti české

Staré pověsti české zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 115 Kč do 131 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Staré pověsti české: „Pojďte a poslyšte pověsti dávných časů…“ - Zdeněk Svěrák se vyznává v kratičkém úvodu z toho, že „asi nemá ten správný hlas na takové předčítání“, ale je-li tomu tak, potom jako velký mistr ze sv... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Staré pověsti české - popis

nahoru

„Pojďte a poslyšte pověsti dávných časů…“ - Zdeněk Svěrák se vyznává v kratičkém úvodu z toho, že „asi nemá ten správný hlas na takové předčítání“, ale je-li tomu tak, potom jako velký mistr ze svého nedostatku učinil přednost. Od první věty chceme naslouchat tomuto zdánlivě nevzrušivému přednesu doplněnému tu a tam vhodnými předěly souboru Kvinterna. Volně sestaveno z pověstí O Čechovi, O Krokovi a jeho dcerách, O Bivojovi, Libuši, Přemyslovi, Dívčí válce a z novějších pověstí O Staroměstském orloji, Daliborovi z Kozojed, o Faustově domě a Blanických rytířích. Zdá se, že na co Zdeněk Svěrák sáhne, to utěšeně vzkvétá. Jiráskovy pověsti určitě.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Staré pověsti české užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Noty a notové sešity nebo Knihy o hudbě, Blahopřání, Záložky.

Nejlevnější Staré pověsti české akční ceny - Levné Staré pověsti české

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Staré pověsti české stojí 115 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Staré pověsti české najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Audioknihy.


;