Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Audioknihy >

5 trumfů v hrsti - Hvězdy vyprávějí 2 - CDmp3 - neuveden

5 trumfů v hrsti - Hvězdy vyprávějí 2 - CDmp3 - neuveden

Cena:

120

Hlídat lepší cenu

Popis produktu 5 trumfů v hrsti - Hvězdy vyprávějí 2 - CDmp3 - neuveden: Tematicky navazujeme na vyprávění natočené v roce 1992 v Národním divadle pod názvem Hvězdy vyprávějí - Vybraná společnost. Na sklonku roku 2017 se sešla ve Werichově vile vybraná společnost. Páno...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

5 trumfů v hrsti - Hvězdy vyprávějí 2 - CDmp3 - neuveden - popis

Tematicky navazujeme na vyprávění natočené v roce 1992 v Národním divadle pod názvem Hvězdy vyprávějí - Vybraná společnost. Na sklonku roku 2017 se sešla ve Werichově vile vybraná společnost. Pánové Petr Kostka, Václav Postránecký, František Němec, Petr Štěpánek a Václav Knop při té příležitosti zavzpomínali na své slavné kolegy, na živé i na ty, kteří již nejsou mezi námi, na divadla, ve kterých působili a na svůj herecký život. Jak už to tak bývá, veselých historek se vyrojilo habaděj, ohromně se pobavili, a díky tomu, že jsme jejich vyprávění zaznamenali, můžete si je vyslechnout i vy. Myslím, že zklamaní nebudete. A koneckonců smích léčí. Tato unikátní nahrávka je dlouhá 1,5 hodiny. Záznam MP3, jedno CD.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 5 trumfů v hrsti - Hvězdy vyprávějí 2 - CDmp3 - neuveden užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo E-knihy, Blahopřání, Záložky.